REZYDENCJE
ARCHITEKTONICZNO-
-PROJEKTANCKIE 2017

Są miejsca, w których naturalnie gromadzą się ludzie, i takie, w których nikt nie chce przebywać. Dlaczego? Jak sprawić, żeby jak najwięcej znalazło się w tej pierwszej grupie? To zadanie dla ciebie. Weź udział w drugiej edycji projektu Przygarnij Przestrzeń, wyjedź na rezydencję i razem z mieszkańcami przygarnij przestrzeń w jednej z 3 polskich miejscowości! Wtedy rozpocznie się prawdziwy konkurs- zawalczycie o realizację Waszego projektu dzięki grantom po 20 tys. złotych dla każdej lokalizacji.


 


Ruszamy w październiku!

ZASADY PROGRAMU
PRZYGARNIJ PRZESTRZEŃ 2017

 Weź udział w drugiej edycji projektu Przygarnij Przestrzeń, poznaj zasady uczestnictwa w programie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

LOKALIZACJE
EDYCJA 2017

Aby dokonać zmiany potrzeba: energii, pomysłów i społeczności gotowej do akcji. W tych 3 miejscowościach to znaleźliśmy! Brakuje tylko ciebie!

RADA EKSPERTÓW

W procesie zmiany projektantów i społeczności lokalne będzie wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem interdyscyplinarne grono specjalistów. Wspólnie zadbamy o to, żeby wypracować najlepsze rozwiązania, które sprawią, że przestrzenie publiczne będą funkcjonować jako miejsce pozytywnych interakcji społecznych.

TUTORZY 2017

Przygarnij przestrzeń 2017 to warsztaty konkursowe urbanistyczno-architektoniczne które odbywają się w małych miejscowościach, gdzie dostrzegliśmy potencjał mieszkańców i chęci do działania. Takie miejsca wymagają specjalnej uwagi, dlatego wraz ze studentami w każdej miejscowości będzie obecny Tutor- młody architekt z doświadczeniem, który pokieruje pracami grup i pomoże w kontakcie ze społecznością lokalną.

PATRONI PROJEKTU
PATRON HONOROWY