POZNAJ ZASADY I HARMONOGRAM PROGRAMU
PRZYGARNIJ PRZESTRZEŃ 2017

 Weź udział w drugiej edycji projektu Przygarnij Przestrzeń, poznaj zasady uczestnictwa w programie.

 

ETAP 1

REKRUTACJA

Przygarnij przestrzeń 2017 etap 1

Do 5 listopada (5 listopad godz 23:59-zamknięcie) czekamy na Wasze wstępniaki*, następnie wybierzemy te najlepiej obrazujące hasło: Aktywizować, a autorów zaprosimy na Assesment Center (9 listopad 2017). Podczas Assesmentu zespoły zmierzą się z zadaniem projektowym z innej małej polskiej miejscowości i zaprezentują projekty Radzie Ekspertów.

10 listopada ogłosimy 9 zwycięskich "duetów przestrzennych"!

*wstępniaki- forma dowolna np: grafika, kolaż, fotografia, animacja, film :)

ETAP 2

REZYDENCJE I KONKURS ARCHITEKTONICZNY

Przygarnij przestrzeń 2017 etap 2

23-26 listopada 2017- ta data zapadnie Wam w pamięć! Właśnie wtedy odbędą się wszystkie rezydencje projektowe! Plan każdej z nich będzie bardzo napięty, w końcu po 4 dniach musicie przedstawić pierwsze koncepcje i analizy lokalnej społeczności! Spacery diagnostyczne, warsztaty z tutorami i godziny rozmów z mieszkańcami! 

W pierwszym tygodniu grudnia odbędzie się "przegląd projektowy" przed Radą Ekspertów, po wysłuchaniu ich uwag i komentarzy wrócicie do pracy nad projektami, by konsultując się z tutorami przygotować finalne projekty konkursowe.

Grudzień/styczeń- Oddania, sesja... wiemy jak ciężki może być to okres dla Was- skupcie się na studiach, ale nie zapomnijcie odezwać się czasem i dać znać co u Was! My zobaczymy się ponownie..

w lutym! Kiedy spotkamy się na finalnej prezentacji konkursowych projektów, wtdy do Rady Ekspertów dołączy przedstawiciel lokalnej społeczności, który pomoże Radzie w wyborze zwycięskiego projektu w każdej lokalizacji! 

ETAP 3

REALIZACJA ZWYCIĘSKICH PROJEKTÓW

Przygarnij przestrzeń 2017 etap 3

 Laureaci myśleliście że to koniec? Wygrywacie konkurs i do domu? Przecież musimy ten projekt zrealizować! Na tym etapie będziecie korzystać z pomocy Rady Ekspertów i naszych specjalistów,by na koniec móc się cieszyć wraz z mieszkańcami realizacją :)

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PATRONI PROJEKTU
PATRON HONOROWY